Svatební galerie

Svou první svatbu jsem profesionálně fotografoval v roce 1996 a od té doby jsem se v roli svatebního fotografa ocitl již více než třistakrát. Ještě se mi nestalo – a považuji to za velký dar – abych v sobotu ráno vstal a řekl si: „Ach jo, zase do práce…“ Na každou svatbu se těším a za celá ta léta jsem poznal, že když se ji člověk snaží fotit poctivě a dobře, je to krásná, ale přesto tvrdá práce.

Dobrý svatební fotograf totiž nesmí dělat chyby, anebo si jich může dovolit jen velmi málo. Díky své praxi jsem pochopil, že stejně důležitý jako samotný výsledek v podobě co nejlepších fotografií (a někdy možná i malinko důležitější) je i prožitek, jaký z fotografování mají samotní novomanželé, nejbližší členové rodiny a všichni ostatní zúčastnění.

Proto svou práci nestavím jen na profesionálně – řemeslném zvládnutí (snad samozřejmém), ale i na tom, aby fotografování patřilo k příjemným, nebo dokonce mimořádným momentům svatebního dne. Prostě aby to byl příjemný zážitek pro všechny, ale hlavně pro novomanžele.

Celý svatební den jsem Vám k dispozici bez ohledu na počet hodin, vždy to záleží na domluvě. Někdo si přeje, abych přijel až na obřad, jindy přijíždím už ráno a fotím přípravu nevěsty. Tento den jsem tu prostě pro Vás. Průběh samotného fotografování si vždy, alespoň rámcově, domluvíme předem. Při samotném tvůrčím fotografování novomanželů nesázím jen na předchozí přípravu, ale i na krásu okamžiku a místa, na momentální inspiraci (i tu Vaši), na přirozenost a také na neočekávané okamžiky, jako například když při focení najednou kousek od nás přistála z nebe helikoptéra…

Všechny fotografie, které za celý den udělám, Vám dodám profesionálně upravené na DVD (obvyklé rozmezí je 300-600 fotografií) a k tomu nabízím i zhotovení luxusního svatebního alba buď s 60 nebo 100 fotografiemi větších rozměrů (kombinace 13×18,15×21 a 20×30, ručně lepené). Dřív jsem album dělal standardně, ale dnes je nabízím zvlášť jen pro zájemce. I přesto je většina novomanželů stále volí – máte prostě v ruce něco krásného, co má trvalou hodnotu.

Celková cena se pohybuje v rozmezí od 6 do 12 tisíc, vždy vychází z individuální domluvy a je dohodnutá předem. Pokud Vás zajímá přesnější cena, napište mi do mailu tyto údaje:

  1. termín svatby – buď přesný, nebo alespoň měsíc
  2. místo obřadu a místo svatební hostiny
  3. jestli budete chtít jen fotografie na DVD nebo fotografie na DVD plus svatební album
  4. pokud si budete přát i album, zda budete volit album s 60 nebo 100 ks fotografií.

Na základě těchto informací Vám pošlu celkovou cenu.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na telefonu nebo na e-mailu. Fotografuji po celé ČR.